مصاحبه با مهران رضایی دانشجوی کارافرین مرکز

                      مصاحبه با آقای مهران رضایی دانشجو و کارآفرین نمونه مرکز علمی کاربردی طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون


1- بیوگرافی و سابقه کاری خود را بفرمایید:

اینجانب مهران رضایی متولد 1363 می باشم که فعالیت کاری خود را در زمینه مبلمان در سال 1382 آغاز نمودم. از همان سال در قسمت های مختلف ( انبار دار ، مدیر تولید ، مدیرفروش ، ... ) در شرکت مبلمان ونوس فعالیت داشته ام. در سال 1387 اولین تجربه کارفرمایی و تاسیس کارگاه تولید مبلمان را آغاز کرده ام که پس از گذشت دو سال و عدم تجربه کافی دراین کار شکست خورده و به فعالیت خود پایان دادم .

در سال 1391 با آشنا شدن و شناخت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون شروع به تحصیل درمقطع کاردانی تولید مبلمان نمودم و از همان سال به فکر شروع فعالیت کاری مجدد برآمدم .

بعد از گذراندن دو ترم و با عنایت خدواند و کمک اساتید این مرکز توانستم تولید را از سر گرفته و کارگاهی را راه اندازی کنم که در نهایت تا به امروز به طراحی و تولید مبلمان و بازخورد عالی در بازار هدف و رضایتمندی پرسنل و خریداران مشغول می باشم .

2- چه انگیزه ای باعث ادامه تحصیل در این دانشگاه شد ؟

آموزش و عملکرد آکادمیک در فرآیند تولید ، کارگاهی و استفاده از علوم روز اساتید گرانقدر


3- چند سال است مشغول به تحصیل در این دانشگاه هستید و تحصیل را درچه سالی آغاز کردید ؟

از سال 1391 در مقطع کاردانی تولید مبلمان شروع و مدرک خود را با معدل 18.60 دریافت وسپس در مقطع کارشناسی ثبت نام نمودم و هم اکنون دانشجوی ترم آخر دوره کارشناسی رشته طراحی مبلمان  می باشم .


4- چه پیشنهادی برای علاقه مندان به تحصیل در رشته مبلمان دارید ؟

بهترین اتفاق این است که علم و کار در کنار هم قرار گیرد . لذا افرادی که مشغول به کار در رشته مبلمان هستند نیاز به داشتن علم روز و نگاه آکادمیک می باشند و بالعکس افرادی که دارای مدرک لازم و علمی هستند،  نیاز به داشتن فضای کارگاهی و تولید جهت استفاده از علوم خود می باشند . بنابراین تنها پیشنهاد اینجانب بنا به تجربه شخصی اینست که از علم و هنر خود درکنار هم استفاده کنید و قابلیت های فراوان درونی خود را گسترش دهید .

5- مشکلات کاری و تحصیل را چگونه می بینید ؟

از نگاه من هیچ مشکل و مسئله ای وجود ندارد چرا که دیدگاه هر فرد به زندگی متفاوت است . مشکلات پیش رو فقط و فقط باعث پیشرفت و ترقی آنها می¬شود . همچنین با مدیرت زمان می توان مشکلات موجود در تداخل کار و تحصیل را حل نمود.

در زیر نمونه ای از کارهای مهران رضایی را می بینید.