دانشجویان رشته تولید مبلمان (پودمانی 4) از تعدادی کارخانجات مهم تولید مبلمان در حومه شهر تهران بازدید نمودند. به گفته استاد غلامیان هدف از انجام اين بازديد بالا بردن دانش مهارتي و عملي دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی و آشنايي هرچه بهتر آنان با محيط تولید عنوان كرد.
1- کارخانه نائینی در راستاي توسعه وگسترش صنعت مبلمان روکشی به ويژه بخش مبلمان منزل تاسيس گرديد . لازم به ذكر است اين کارخانه با مدیریت امیر نائینی توانسته است توليد كننده انواع مبلمان روکشی در كشور باشد. در اين بازديد از كليه خطوط توليد نظیر انبار مرکزی، قسمت طراح، دستگاه برش لیزری و مونتاژ بازديد شد.

2- کارخانه ورقکاری موسی زاده: در این بازدید هر یک از بخش های مختلف رنگکاری مبلمان استیل که شامل بخشهای فنی، بتونه کاری، ورق کاری، رنگ­کاری بود برای دانشجویان توضیح داده شد.

3- کارخانه گروه صنعتی جهان نما: این کارخانه بزرگ در منطقه صنعتی کمرد واقع شده است. که تمام مراحل تولید محصولات چوبی در آنجا صورت می گیرد. از ویژگیهای این کارخانه واحد رنگ مجهز به آبشار رنگ و کوره پخت می­باشد.

4-  کارخانه نجاری و رنگ کاری علی نیا که در شهرک صنعتی عباس­ آباد واقع شده است. در این کارخانه تمام مراحل تولید انواع مبل از خشک کردن چوب تا بسته بندی آنها در داخل کارخانه صورت می­پذیرد.

5- کارخانه رافل که با مدیریت آقای مهندس اشتغالی در حال کار می­باشد و این کارخانه تحت لیسانس کارخانه Nino  ترکیه می باشد و در دو زمینه مختلف، مبلمان راحتی تمام پارچه و مبلمان کلاسیک مشغول به کار است. کارخانه از نظر زیر ساخت و چیدمان خط تولید دارای نظم و انظباط قابل ملاحظه ای بود.